Halkbank 2020 Nisan Ayı Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi Açıklandı

Halkbank’ın uyguladığı konut kredisi faiz oranları %0,99’dan %0,94 olarak gerçekleşiyor. Bu sebeple 2020 yılında Halkbank’tan konut kredisi alacak olan kişiler uygun faiz oranlarından faydalanabilecek. Halkbank sıfır konut kredisi faiz oranlarını da 2020 yılında yenilenmiştir. Bu sayede sıfır ev alacak müşteriler %0,79 faiz oranlarından faydalanarak kredi alabilmektedir.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası Halkbank konut kredisi kampanyalarından olan hesaplı evim konut kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşteriler hayalindeki evlere kavuşabileceklerdir. Ev hayali kuran antalya escort bayanlar müşteriler bütçelerine en uygun taksit ödemelerinden faydalanmaktadır. Bu sebeple Halkbank her müşteri bütçesine uygun ödeme seçenekleri ve 2020 yılında düşürdüğü faiz oranları ile müşterilerini ev sahibi yapmaktadır.

Halkbank müşterisine konut kredilerinde aylık eşit taksitler veya müşterinin belirlediği taksit tutarları ile kolay ödeme fırsatı sunmaktadır. Halkbank’tan ilk kez konut kredisi alacaklar için 3 ay erteleme fırsatından da yararlanılabilir. Halkbank’tan konut kredisi alacak olan müşteriler 180 ay vade ile %0,94 faiz oranlarından faydalanmaktadır.

Nisan 2020 Halkbank konut kredisi faiz oranı bakanlığının belirlediği oranlara göre müşterisine sunulmaktadır. Devlet bankalarından olan Halkbank, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine özel uygun faiz oranları ile konut kredisi vermektedir. Halkbank 2020 yılında konut kredisi faiz oranlarında değişiklik yaparak faiz oranlarını düşürmüştür.

Halkbank Konut Kredi Ödeme Örneği Halkbank müşterisine özel sunduğu konut kredisi geri ödeme hesaplaması, Halkbank konut kredisi kampanyası ile 100.000,00 TL’ye kadar olan krediler için 180 ay vade seçeneği mevcuttur. Kredi tutarı 100.000,00 TL üzerinden hesaplanacak olursa aylık faiz oranı %0,94 olacaktır. Konut kredisi tahsis tutarı ise 500 TL olarak hesaplanmaktadır. Halkbank konut kredisi 100.000,00 TL üzerinden hesaplanırsa taksit tutarı 1.154,24 TL şeklinde olacaktır. Konut kredisi için diğer tüm masraflar Halkbank tarafından 1.105,76 TL olarak belirlenmiştir.

Author: padmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir