İstanbulda En Ucuz Arsalar

İstanbul şehrinde yatırıma özel arsa ve araziler bulunuyor. Hem kent içinde hem de İstanbul’a yakın bölgelerde bulunan arsa ve arazi seçeneklerinde, fiyat artışları ve projelerin kattığı fiyat değerleri ile 2018 yılı yatırım fırsatlarını sunuyoruz. İstanbul’un en pahalı ilçesi, en uygun ilçesi ve en çok artış yapılan bölgeleri ve emlak verileri için haberi okumaya devam edin.

İstanbul satılık daire verileri

İstanbul’da satılık arsa seçenekleri, kentsel dönüşüm bölgelerinin civarında, Kanal İstanbul güzergahları ve 3. havalimanı güzergahlarına göre yüksek yatırım değerleri sunuluyor.

Son bir yıllın verilere göre İstanbul şehrinde satılık daire fiyatları yüzde 8.15 oranında farklılık gösterdi. Metrekare birim fiyatları oranında 4 bin 297 TL oranında artış belirlendi. İstanbul’un en çok artışın sağlandığı ilçe, Sarıyer olarak belirlendi. Satılık kupon arsa seçeneklerinin de bulunduğu Sarıyer ilçesindeki arsa değerlerine göre satılık oranlarda yükseliş sağladı.

Sarıyer de satılık daire fiyatları yüzde 30.26 oranında değişiklik göstererek, 15 bin 109 TL metrekare bazında satış oranları sundu. Esenyurt ilçesi ise kentin en ucuz bölgesi olarak belirlendi. Yatırım için farklı seçenekler sunan arsa ve konut fiyatlarında uygun fiyatlar sunan Esenyurt ilçesindeki satılık konut oranları, son bir yıllık verilere göre 2 bin 178 TL metrekare seviyelerinde sağlandı.

Author: padmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir