Vakıfbank Kredi Faiz Oranları 2020 Listesi Güncellendi, Sürpriz İndirim Haberi Geldi!

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, sürpriz bir şekilde kredi indirimi hamlesi yaptı. Vakıfbank araç kredisi faiz oranı da düştü.


Yapılan güncellemelerin ardından en düşük araç kredisi faiz oranı yüzde 0.92 olurken, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Emlak Katılım ve Vakıf Katılım Bankası tarafından anlaşmalı otomobil markalarının yerli araç modelleri için verilen yüzde 0.49 ve 0.69 faiz oranı ile taşıt kredisi kampanyası içinde son başvuru tarihi yaklaştı. Araba almak, otomobil sahibi olmak istiyorum diyenler için en uygun kredi oranları ve kampanyalar haberimizde…

Bankaların kredi faiz oranları bir süredir tüm dünyada ekonomik kabus yaşanmasına neden olan Corana Virüsü salgını nedeni ile yükseliyordu. Bugün gelen son dakika haberi ile Vakıfbank sürpriz bir kredi indirimi haberi paylaştı ve taşıt kredisi faiz oranı rakamını yüzde 0.99 seviyesinden yüzde 0.95 seviyesine çektiğini duyurdu. VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ! Vakıfbank kredi faiz oranları 2020 listesi güncellendi. Yapılan güncellemenin ardından bankanın konut kredisi ve ihtiyaç kredisi sabit tutulurken taşıt kredisi faiz oranı ise yüzde 0.99 seviyesinden yüzde 0.95 seviyesine çekildi.

Author: padmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir